Medarbejdere i TagTomat

Denne side opdateres løbende. Vi beklager derfor manglende tekster, fejl i eksisterende tekster og manglende billeder.

Nedenfor kan du se, hvem vi er i TagTomat. Hvis du vil have fat på en specifik medarbejder, så ring på +45 7199 1966, så omstiller vi dig derfra.
Mads Boserup Lauritsen

Mads Boserup Lauritsen

Grundlægger & CEO

Bybonde og arkitekt

Julie Holm (på barsel)

Julie Holm (på barsel)

Formidling & svampeunivers

Cand.mag. i biologi, naturvejleder (under uddannelse)

 

Anna Viskinde

Anna Viskinde

Grafik & udendørsplanter

Landskabsarkitekt

Nanna Moesgaard

Nanna Moesgaard

Indendørsplanter & formidling

Landskabsarkitekt

Andreas Toriseva

Andreas Toriseva

Snedker og altmuligtmand

Kunst- og arkitektuddannet 

 

Aksel Scherfig Weber

Aksel Scherfig Weber

Webshop og blæksprutte

Gartnerstuderende

Mathilde Juul Østergaard

Mathilde Juul Østergaard

Frø & butik (studentermedhjælper)

BA i naturressourcer, snedkerstuderende

Frida Malin Mundbjerg

Frida Malin Mundbjerg

Frøsalg

Stud. environmental studies & sustainability science

Laura Eske

Laura Eske

Butik (studentermedhjælper)

Stud. landskabsarkitektur

Louise Yasmin Rimkjær

Louise Yasmin Rimkjær

Kommunikation, korrektur & butik (studentermedhjælper)

BA i dansk

Frida Maj Vinther Nielsen

Frida Maj Vinther Nielsen

Butik (studentermedhjælper)

Freja Carlsson

Freja Carlsson

Butik (studentermedhjælper)

Stud. biologi

Malaika Amjad

Malaika Amjad

Ungarbejder

Sigrid Thestrup Preisel

Sigrid Thestrup Preisel

Ungarbejder

Tidligere medarbejdere i TagTomat

 

Solvej Kudsk

Bæredygtig drift og udendørsplanter

Line Sønderby

Skolehaveunderviser

Halfdan Wegge

Stud. arkitekt, bygge- og altmuligt mand

Mathilde Hein

Snedker

Danielle Ruben

Udviklingskonsulent

Ronja Fløyel

Ungarbejder

Nis Ekelund

Gartner og landskabsarkitekt

Thilde Andersen

Gartner

Linnea Soldthved Jensen

Medietilrettelægger

Tine Svensson

Studerende i Sundhedsfremme og byplanlægning

Anne Tange

Bygartner og Skolehaveunderviser

Esben Lysemose

Byggemand og Idrætsstuderende

Rie Juhl Arndt

Landskabsarkitektstuderende

Andreas Stibolt

Bygge- og Altmuligmand

Jesper Andersen

Bygge- og Altmuligmand

Ella Elmer

Indendørsplanter og butik

Mette Lykkebo

Grafik (studentermedhjælper)

Charlotte Madvig

Oversættelse

Ninna Knudsen

Butik

Kristian Bæk Michelsen

Bygge- og Altmuligmand

Alberte Borup

Butik (studentermedhjælper)

Stud. landskabsarkitektur

Hira Sharzad

Ungarbejder

Aya Banan

Ungarbejder

Olivia Ruszkai Carstensen

Butik (studentermedhjælper)

Stud. landskabsarkitekt

Lærke Essemann Jensen

Bybonde og Urban Designer

Kirsten Østergaard Martensen

Bybonde og Projektleder

Lyng Brøndum Dyrholm

Bysociolog

Liva Viftrup Tholstrup Rohrberg

Ungarbejder

Jonas Kroglund

Bygge- og Altmuligmand